Top nagrody

Salamander Club - Top nagrodyIm więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz.

Nagrody bonusowe wyróżniają i nagradzają Członków Klubu na podstawie punktów zgromadzonych na „Koncie Premium“*.

TOP nagrody Członkowie Klubu mogą wybrać bezpośrednio z kolekcji Salonów Salamander w Polsce zgodnie z następującym kryterium:

 

w przypadku zrealizowanych zakupów o wartości co najmniej 5 000 "punktów Salamander" (= 5 000 złotych) bon rabatowy o wartości 250 zł na towary w cenach regularnych, będące w ofercie regularnych Salonów Salamander.

 

Nagroda przyznawana jest Członkowi automatycznie, w formie "Shopping Card" o odpowiedniej wartości i wysłana pocztą na adres podany w Formularzu Rejestracyjnym. Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.

 

*Konto premium: W wyniku realizowanych zakupów Członek Klubu uzyskuje również tzw. punkty premiowe (1 złoty = 1 punkt premiowy). Punkty te są sumowane na „koncie premium”. Okres rozliczeniowy trwa jeden rok. Punkty nie są przenoszone na następny okres rozliczeniowy. W przypadku wykorzystania premii (bonusa) „konto premium” jest zerowane a Członek Klubu rozpoczyna zbieranie punktów od stanu zerowego. Wyzerowanie „konta premium” nie ma wpływu na zachowanie członkostwa w Klubie.